میتاپ جشن تولد ۲۰ سالگی وردپرس در بندرعباس برگزار شد

تولد ۲۰ سالگی وردپرس در بندرعباس

جشن تولد ۲۰ سالگی وردپرس ، در تاریخ ۶ خرداد ماه در بندرعباس به همت شرکت خانه نارنجی و شاتاب فا و با حمایت پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.

این جشن تولد با حضور جامعه وردپرس هرمزگان، لوکال منیجرها، توسعه‌دهنده‌ها ، دوستدارن دنیای متن باز و علاقه‌مندان به وردپرس همانند کل دنیا این روز را با هم جشن گرفته  و با هدف شبکه‌سازی و معرفی فعالیت‌های خود در این حوزه برگزار گردید.

پارسا شرفی، دبیراجرایی رویداد ضمن تشکر و قدردانی از حاضرین در جمع بیان کرد: این چنین جمع هایی باعث ایجاد تعامل بیشتر و توسعه فضای ورد‌پرس استان و ارتقای سطح افراد می‌شود.

تولد ۲۰ سالگی وردپرس در بندرعباس

در ادامه محسن مریدی به توضیحات و انتقال تجربه در مورد بهینه سازی وردپرس و ویژگی‌های جدید وردپرس پرداخت و اشاره نمود اغلب بازدیدکنندگان سایت‌ها از تلفن همراه استفاده می‌کنند و با ارائه ترفند‌ها و بیان نکات مرتبط برای استفاده کاربران تلفن همراه ارائه نمود .

سپس با توجه به سوالات و چالش‌های برخی حاضرین در جمع درباره‌ی امنیت شبکه‌ی ورد‌پرس، توضیحات جامع و کاربردی در خصوص  امنیت وردپرس ارائه نمود.

و با پیشنهاد همکاری حاضرین جهت فارسی‌سازی پلاگین‌ها و فیچرها در راستای بهبود وردپرس فارسی به صحبت‌های خود خاتمه بخشید.

در ادامه حاضرین در جمع به تعریف خاطرات و چالش‌های خود درباب وردپرس و مواجهه با مشتریان پرداختند.

در این بین با تبادل نظر و چگونگی استفاده از ترفند‌هایی برای ایجاد امنیت شبکه،سیستم آنالیز فیچر‌های سایت، بهبود سرعت بارگزاری سایت، سیستم‌های تعاملی و چالش‌های مربوط به سئو نیز صحبت شد.

سید محمد حسینی: با توجه به اهمیت سئو در افزایش بازدید و دیده‌شدن سایت، اهمیت استفاده از فیچر ها و امکانات ورد‌پرس را تاکید نمود.

در پایان جشن تولد بیست سالگی وردپرس، محبوب‌‌ترینCMS مدیریت محتوا که 43 درصد وبسایت های جهان را به خود اختصاص داده است را جشن گرفته و با کیک و آبمیوه پذیرایی شدند.

تولد ۲۰ سالگی وردپرس در بندرعباس

 

 

بیشتر بخوانید​
رویداد

پوشش زنده دومین رویداد سکوی پرتاب

خانه نارنجی پنج شب ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران دومین دورهمی سالانه اکوسیستم کارآفرینی جنوب کشور را برگزار می کند . پوشش خبری زنده این

اکوسیستم استارتاپی

دومین رویداد سکوی پرتاب برگزار می‌شود

به نقل از کارنگ؛ سکوی پرتاب، دورهمی سالانه اکوسیستم کارآفرینی جنوب است که هر ساله با حضور فعالان حوزه کارآفرینی، استارتاپی و نوآوری جنوب، با

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *